Вака се сака Македонија со срце на кое пишува „никогаш северна“

Автор: Анинимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Thomas напиша:

    Posto mladive se prodadoa za eden bugarski pasos , i drzavata otide kurban….

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.