Вака се вози на кружен тек со пеглица како газда

Има начин и со пеглица да бидеш најголем шизик во градот, само малку е опасен по живот.

  • Васе напиша:

    Се сомневам дека ова му беше планирано. Само имаше среќа! До следниот кружен тек…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *