Ваков гол во хокеј на мраз до сега не сте виделе

Ако мислевте дека хокејот е здодевна игра, се лажете. Постојат хокеари кои прават магија со стапот.

  • Васе напиша:

    Мајсторија, нема што!!! Џе је лоптица???

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *