Вашите документи молам!

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Жарко Г. напиша:

    Ова е фаца на изненадениот Муртинец од сонанието дека нешто големо му влегло во газот.
    Да ти ибам фацата селска, да ти ибам…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *