Вчера уште еден политичар им се придружи во пазарењето на Ковачевски и Бектеши ама го сокрија…

Автор: Кичеецот

 

Извини дечко да не знаеш на кој рафт се дивела макароните?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.