Веќе ниту на модна ревија не може да се најдат убави манекенки… на што личи ова?

„Нормална“ модна ревија во Париз во 2023 година. Зошто сакаме да се претвориме во чудовишта, не ни е јасно…

  • THE IRON HEART напиша:

    Ima zolto kombe samo javete se 🙂 i ke ve odnesi vo edna cudesna zemja

  • Васе напиша:

    Богаташиве си прават театар, мора да е тоа!? А уметноста тешко се разбира… Видете го Пикасо, секој би рекол дека сликите му се „шкрапаници“, а вредат милиони… На пример сликата „Les femmes d’Alger (Version ‘O’)“ во 1955 на аукција е продадена за 179,4 милиони долари!!!!!!!!!!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *