Велосипедистот на сред трка сфати дека треба да оди па „скршна“ преку публиката

И возењето велосипед може да биде многу опасна работа.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.