Ви го најдов паричникот, ви го враќам и сам ќе си ја земам наградата

Човеков едноставно знае како одат работите и ретко кој може да му замери. Сѐ си кажа на камерата на влезот на куќата на сопственикот на паричникот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *