Видео: Францускиот претседател Емануел Макрон повторно доби ШАМАР, овој пат од жена

Пред нешто повеќе од една година, Емануел Макрон исто така беше удрен со тупаница во лицето додека го посети југоисточниот дел на земјата, така што би очекувале неговото обезбедување малку да се зголеми, но ништо од тоа. Овој пат жена беше таа што му соопшти што мисли за него одблизу.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!