Видео: Инстаграмџиката ја исфрлаат од авион додека пцуе сѐ околу себе, но не заборави на крајот да каже дека била позната на Инстаграм

Во подемот на инфлуенсерите имаме една бесна патничка која поради некоја причина ја исфрлаат од авионот, но таа бесрамно ги пцуе и не заборави пред да си излезе да каже дека е позната на Инстаграм.

Инфлуенсерката Морган Осман тврдеше дека таа е жената на снимката на социјалните мрежи.

Објавувајќи на Инстаграм, таа рече „Јас го кажав тоа што го кажав. Не ме избркаа, побарав да заминам наместо тоа да стане насилно. Ти благодарам“.

 

 

Видеото од 20 секунди започнува со жената, облечена во сив прилепен конбинезон како си го зема багажот и се пцуе со некој патник. И додека ја снимаат се врти на едната жена и ѝ вели: „Снимај ме немам ништо против, јас сум позната на Инстаграм“.

Таа може да се слушне како пцуе кон другите патници додека излегува по патеката надвор од снимката, додека неколку луѓе се смеат.

  • Dimche напиша:

    De bre i kovidot imase kraj so ovie ne se gleda krajot!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *