Вие се буните дека дете носело пиштол? Не грижете се, кинеската војска на иднината е веќе спремна!

И оваа војска нѐ плаши повеќе од било која друга.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.