Викенд хороскоп (15 и 16 јуни): Девица – нови љубовни авантури, Близнаци – компромиси

Прочитајте го хороскопот и дознајте што ве очекува овој викенд.

Девица

Ве очекуваат нови љубовни авантури, а повеќето од вас ќе почнат да мислат на венчавка или на дете Оние кои се сингл ќе сакаат да флертуваат, но за жал постои голема шанса да бидат одбиени. Хороскопот продолжува…

Близнаци

Бидете чувствителни кон другите и направете компромиси тогаш кога е потребно. Денот ви носи ситуации кога ќе можете подобро да ја разберете својата емоционална страна и да ги видете работите во подобро светло. Хороскопот продолжува…

Рак

Нема причина за грижа, вашиот љубовен живот од ден на ден оди во нагорна линија. Но, внимавајте, доколку сакате да започнете романса со некоја нова личност, време е да ги расчистите сметките со старата љубов. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *