Викенд хороскоп (16 и 17 септември): Стрелец – безпотребни расправии во врската, Близнаци – љубовните односи бараат сериозност од вас

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате овој викенд.

Близнаци

Доколку веќе некое време сакавте да поразговарате со партнерот за некои важни работи, денес е вистинскиот ден за тоа. Кажете му го вашето мислење за сѐ, дури иако знаете дека можеби нема да му се допадне. Хороскопот продолжува…

Стрелец

Ако дојде до кавги ќе бидете единствениот виновник, бидејќи поради различни притисоци ќе се расправате без потреба со саканата личност. Хороскопот продолжува…

Рак

Бидете претпазливи во своите реакции, кои можат да бидат прилично избрзани, нервозни, а вие, поради други причини кои немаат врска со конкретното случување, да бидете расположени за расправија. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *