Викенд хороскоп (18 и 19 март): Овен – ве очекува некоја семејна свеченост, Вага – внимавајте на вашата исхрана

Викендот почна сончево се надеваме дека така и ќе остане. Прочитајте го хороскопот и погледнете што да очекувате.

Овен

Денес не е задолжително да покажете иницијатива, ако не се чувствувате во кондиција. Многу поважно за Вас ќе биде да имате некој на Ваша страна, некој кој може да Ви биде потпора. Хороскопот продолжува…

Вага

Се обидувате да задржите неутрална и независна позиција. Тоа навистина е најдобрата стратегија. Почекајте подолго, можноста која долго време ја чекате наскоро ќе се појави. Хороскопот продолжува…

Скорпија

Доколку ви се допаѓа личноста со кој подолго време се дружите, ќе морате да бидете поупорни во освојувањето. Хороскопот продолжува...

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.