Викенд хороскоп (2 и 3 септември): Бик – адреналинот ќе лудува во вас, Овен – мислите ќе ви одат кон венчавка и дете

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате.

Бик

Викендот ќе ви биде полн со изненадувања. Работите на кои претходно не сте обратиле внимание одеднаш ќе ве одведат во нова област. Тоа може да биде примамлив предлог, интересен разговор, возбудливи информации. Хороскопот продолжува…

Овен

Доколку се одлучите да започнете сопствен бизнис, ќе успеете да го промовирате повеќе од кога било преку средствата за комуникација, а во комуниациите – знаете веќе – вие сте мајстори! Хороскопот продолжува…

Рак

Со оглед на тоа што сте навикнати да држите сѐ во себе и да не им се спротиставувате на надредените, може да се случи поради замор да бидете под голем стрес. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *