Викенд хороскоп (7 и 8 октомври): Зафатените Близнаци ги очекуваат расправии, а ѕвездите им се насмевнуваат на сингл Скорпиите

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате овој викенд.

Близнаци

Претставниците на овој знак кои се во брак или во стабилна врска ги очекуваат расправии. Работите брзо можат да се доведат во ред доколку бидете подготвени отворено да го изразите тоа што ве прави незадоволни. Хороскопот продолжува…

Скорпија

На љубовен план, би требало да уживате во љубовната атмосфера и разбирањето, а ѕвездите им се насмевнуваат и на оние кои се сами. Имаат голема шанса да запознаат некого па дури и да се вљубат. Хороскопот продолжува…

Лав

За околината ќе бидете привлечни и лесно ќе склопувате нови познанства, кои ќе донесат многу љубовни потенцијали. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *