Викенд хороскоп (8 и 9 јуни): Близнаци – љубовен предизвик, Скорпија – мали караници

Прочитајте го хороскопот и дознајте што ве очекува.

Близнаци

Најголем љубовен предизвик ќе најдете во стрелецот. Ќе бидете маѓепсани од неговиот широк поглед на светот. Ќе ви се допадне неговото гледање во иднината, наместо навраќање на минатото. Хороскопот продолжува…

Скорпија

Поради различните мислења и интереси, ќе доживеете мала караница со партнерот. Но, не грижете се непотребно, напнатоста во воздухот ќе исчезне. Хороскопот продолжува…

Бик

Пробајте да се водите од инстинктите и ако внатрешниот глас ви говори дека е време за нешто ново, послушајте се себеси и завршете ја врската која не ви носи ништо убаво. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *