Викенд компилациja: 10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Викенд е време за дупло смеење. Уживајте!

 

#1

Мало потсетување дека се што гледате на социалните мрежи се лаги и преправања

 

#2

Она кога дечко ти ќе го фати зорт за тебе, а ти душичка учителка во градинка

 

#3

Не можам! – Сега ќе ти покажам дека можеш

#4

Јеховините сведоци се упорни ама жената знае одлично да им се одмазди

 

#5

Плавушата е хит на социјалните мрежи поради нејзината супермоќ- лепење на хауба

 

#6

Еден обичен ден на плажа во 2023-та

 

#7

Упс, инфлуенсерка на патот, плус по гаќички е… застанете сите!

 

#8

На фестивал на отворено, секаде има публика, дури и на најскришните места

 

#9

Едноставно и возбудливо решение како да соблечете девојка, ако таа не сака сама

#10

Ооо, се извинуваме, веќе станало тренд шетањето на улица по гаќи…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *