Викенд компилација: Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Уживајте во дупло смеење.

 

#1

Подруго е кога ќе си фатиш паметна швалерка: Дури и жена ти да се врати порано од работа, пак немаш гајле

 

#2

Многу е топло шефе морав да дојдам денес вака на работа

#3

Девојката со еден скок оди од Америка во Канада, ама ај да те видам направи го истото од Полска во Белорусија

#4

Е, ова ти се вика мајстор за карикатури! Види се и пробај да не се насмееш

#5

Дечкото на бензиска ѝ ги разбуди фантазиите на девојката

#6

Да го започнеме денот со ослободување од негативната енергија или од здравиот разум…

#7

Не треба да си научник за да сфатиш дека детево не е црвенокосиов батко, нели?

 

#8

Од рубриката „Се насмеа ли денес“

#9

Првиот свадбен танц се вика „напален младожења“

 

#10

Тетката се јави да нѝ каже дека стигнала на море… не се вадете од памет, жива е

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *