„Викни полиција кажи дека јас го скршив“ – Инцидент поради паркинг, а стариот спремен за тепачка со ладно оружје – бастун

Кој е во право?

  • aneta напиша:

    ako covek ima 70-80 god ne znaci deka moze da pravi sto saka ama sekogash e taka isto kaj nas vo prodavnici banki i lsicno..isto ia na videovo

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.