„Викторија сикрет“ за сиромашни: Српските убавици се соблекоа по бикини ама некако срамежливи со оглед на тоа колку шминка ставиле

Сепак се гледа дека таа што „боцка“ е кандидат за победник.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.