Внимавајте: Од ова видео ќе ви застане кнедла во грлото! Со што девојчето го заслужи ова?

Се додека на оние кои треба да нѐ штитат им е дозволено физички да не малтретираат, нема да одиме напред. И трагичното е дека нејзините соученици не смеат да реагираат, затоа што ќе ги снајде истото. Само мора да седат мирни и да гледаат…

 

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

 • Napoleon напиша:

  Се додека криминалците (и млади криминалци има да) не почнат да се однесуваат со почит кон униформираните лица и не ги следат правилата така треба и мора да биде . А зошто ли само не е објавено целосно видео туку само делот кога го совладува и зошто воопшто е повикана полиција во училиштето дали вие МОТИКА се запрашавте??? Или само да се труби нешто не се одело така напред , а како се оди напред со криминал кражби и гинење на невини лица ???

  • Darre напиша:

   Od vakvi kako tebe si patime nepismen eden. Pa i da napravila nesto treba vaka li, deca vo skolo se neli gledas. Sekoj glup kako tebe samo gleda nesto da kontrira i da se napravi pameten.

   • Apo напиша:

    A od vakvi kako tebe pametni koj saka da kontrira dojdovme do ova derege kade sekoj misli deka moze da pravi so saka i da ne bide tepan.

   • Стојко напиша:

    Со што девојчето го заслужи ова? многу добро прашње штета што не е цело видео, можеби можеше да се види нешто ехплицитно во врска со девочето кое сеуште дава отпор при соборувањето од страна на униформираното лице дискутабилна тема а можеби девојчето сега е и приведено треба да се јавиме да прашаме?!

 • Мето напиша:

  Апо и Наполеон, огорченост од криминалци има кај сите нас, посебно затоа што тука тие си имаат дури и своја држава 🙁
  Сметам дека никој нормален не поддржува криминал и добро однесување. Сепак тука се работи за за девојче кое И да направило било какво казниво дело можеше да биде санкционирано но без употреба на прекумерна сила и изживување, за што ова што го видовме на снимката е класичен пример. Дополнителна и отежителна околност е што се работи за афроамериканка и белец „полицаец“. Се изнагледавме вакви тортури па дури и убиства од страна на „полицијата“ на што светот и секој поединец не смее да остане нем и да не подигне глас!!! …уште помалку да оправдува вакво свирепо однесување.

 • N . N . напиша:

  Porano ucenicite jadea cotek – normalno ……

  Denes profesorite jadat cotek , toa e normalno ….!!!!

  Zato sme na ova deregje…..??????

 • Sase напиша:

  Ova e izvadeno od konteks, mora devojkava so nesto da go navredila policaecov pred da pocne videoto da snima, ja opravduvam reakcijata na policaecot

 • Miki напиша:

  ajde i na glavce

 • sas напиша:

  puste te go celo video…pa ke recite deka i malke i e…

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.