Во хотелска соба во Сиднеј беше предизвикан пожар, од верувале или не, тротинет!

Поточно, му прегорела батеријата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *