Во меѓувреме на Фестивал на гордоста во Канада децата имаат што да видат

Порано гордост се сметаше за нешто друго, но добро еве сега малиот позади нека учи. Затоа што многу работи не се нормални во јавност, ама ова е нормално.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Dimche напиша:

    Abe nemora da frlat tolkavi krugovi da pogodat-mozi samo da gi turnat gakite i toa malo krugce da pogodi.BOLNI VO MOZOKOT

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *