Во меѓувреме во Хрватска: Фудбалски навивач пукаше со ракетен фрлач кон фудбалско игралиштe

Изгледа многу тензичниот натпревар го возбуди хулиганов…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.