Водителката не го очекуваше ова од тинејџерите па реакцијата беше искрена, но некако слатко се изнасмеа

„Леле што ми покажа“

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *