Возач без грам мозок наеднаш сфати дека е паметно и многу хумано да застане среде автопат за да ѝ создаде на желката безбеден премин

Тоа што можеа да загинат многу луѓе, некако немаше капацитет да го сфати.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.