Возач на автобус има специјална опрема за борба со агресивни учесници во сообраќајот

Така е кога животот ќе го поминеш на патиштата и ќе сретнеш сѐ и сешто!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.