Возачот има уникатна смисла за хумор, па си го надградил стариот автомобил со специјална опција за својата сопатничка

Какво е ова копче? Што ќе се случи ако го стиснам? УПС!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *