Возачот малку се натрескал и седнал да вози

Кој будала седнува зад воланот во ваква состојба. Единствена добра работа е што не гази на гаста по многу.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *