Возачот на автобус во Техеран помисли дека некој го чукна од позади па излезе да се тепа

А вистината е сосема поинаква и ниту на крај да не ти падне што може да биде.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *