Возачот си најде забава додека вози во бавната колона на автопатот

Ако го имаш чаламот во себе, тој секогаш наоѓа начин како да излезе на површина.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *