Возачот тргнал на планински велосипедизам, па реши да сврати до трговскиот да купи нешто

Оди ти испазарувај, велосипедите никаде не одат.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *