Вратата не работи, а очигледно ни образовниот систем не ни работи

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Јас напиша:

    Па не работi вратата, како и се друго во државата. Дане треба да ни напишат: dera nuk funksionon.
    Што не е јасно тука ?!?!?!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *