Време е за празнично танцување со најталентираните!

Бидејќи денес е ден за дружење и веселба, се одлучивме да ви склопиме еден мини час по танц! Направете простор и спремете се за да ги научите најлудите потези во танцот.

  • basibuzuk напиша:

    po seljaci od rusite nema vo svetov…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.