Време е за велигденски зајачиња, а 24-годишната Аполонија навистина се потрудила

Манекенката Аполонија Левелин ги почести обожавателите на Инстаграм со една сочна слика облечена како зајачица, па тие ја нарекоа „најжешката велигденска зајачица“ досега.

Русокосата на објавата напиша само „Среќен Велигден“ и ги направи обожавателите повеќе од среќни.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *