За Бјанка Ценсори веќе немаме коментар, но што ќе кажете за овој „аутфит“ како пчелар на Канје Вест?

Сопругата на Канје Вест Бјанка Ценсори исто така има нова боја на коса: жешка розова. Бјанка – која веќе беше бринета и русокоса во минатото – изгледаше задоволна со новата нијанса додека ја носеше својата пократка коса во лабави, малку брановидни прамени – иако со сигурност тоа што го има на главата е перика.

 

 

 

Маќеата на четирите деца на Ким Кардашијан доцнеше во првиот ред на модната ревија со сопругот Вест покрај неа. Раперот беше облечен во целосно бела облека со мрежа од слонова коска преку лицето, поради што беше тешко да се каже дека навистина е тој. Носеше и бели ракавици и патики. Помалку мора да признаеме дека личеше на пчелар.

 

 

 

Неговата сопруга Бјанка, го водеше за рака затоа што се чинеше дека уметникот да има потешкотии да гледа низ неговата мрежеста маска.

Поранешната сопруга на Канје, Ким Кардашијан, во минатото ја носеше розовата коса, а исто така и нејзината помлада полусестра Кајли Џенер.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *