За ова Роналдо доби ЦРВЕН картон! Нема лабаво кај Арапите!

Роналдо сосема откачи. Со текот на годините на човек му се тенчат нервите, па можеби е време да размисли за пензија? Слушајте што му порача публиката на крај.

  • Жарко Г. напиша:

    Да беше во Битола ќе го викаа ПЛАЧИПИЧКАТА

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *