Џабе си ја уловил рибата ако не се сликаш, но сликањето со голема риба си носи свои ризици

Како што кажа камерманот, ова беше најлошото нешто што може да се случи.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *