Залудно се тркалаш сестро…Младоженецот само што дозна дека невестата била кај бившиот пред свадбата

Овие изгледа му викаат: Е што ако била бе брат, сега цела свадба ќе растураш ли? Ајде соземи се, напрајте свадба па ќе видиме.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Pero напиша:

    kaj bivsiot…vie da ne i svetevte

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *