Замислете се будите од спиење и пред вас „уличен“ леопард ви го јаде кучето…

Сигурно дечкото посака да биде кошмар, ама не беше.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.