Замислете си седите дома на тревникот и одеднаш ви „слетува“ ова

Човекот немаше време да испроцесира што се случи.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Очекувај го неочекуваното! Стара корејска поговорка.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *