Запознајте ја Даниела Ајала – девојката со голема „душа“, која заработува за живот од благодетите што ѝ ги дала природата

25-годишната Даниела Ајала од Калифорнија порано се срамела од својата фигура, но нејзините 3 милиони следбеници на Инстаграм се доволни за да ѝ ја вратат самодовербата.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.