Запознајте го Французинот кој има цел во животот да личи на вонземјанин и до сега се променил до вознемирувачки размери

Ентони Лофредо е Французин познат по своите екстремни модификации на телото како дел од неговиот „Black Alien Project“. Човекот оттогаш претрпел неколку хируршки процедури, вклучително и отстранување на носот, ушите и расцепување на јазикот, за да личи на вонземјанин.

Неговата цел во животот е целосно да се трансформира во вонземјанин. Тој посочи дека оваа трансформација е одамна негувана желба и дека е фасциниран од вонземјаните и непознатото.

Неговиот следен чекор е да му ги ампутираат двете нозе и исто така да стане многу слаб. Останува отворено прашањето дали тогаш би престанал? Дали тоа би била неговата крајна цел?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • vladica напиша:

    kako bi go premlatil,da nemoze da sedne na gzot,ako go ima

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *