„Заработувам 12.000 евра на ден, но мајка ми да знаеше што работам ќе се одречеше од мене“

25-годишната Франческа Моргезе стана славна откако победи во реалното шоу за состаноци „The Bachelor“ пред три години. Сега таа се свртела кон малку посочна кариера, продавајќи ги нејзините голи фотографии и видеа на Интернет.

 

Но, Франческа, од Цирих, Швајцарија, признава дека нејзината мајка, која починала од рак, не би го одобрила нејзиниот нов живот. Таа мисли дека тоа воопшто не би поминало добро.

„Мајка ми повеќе не е жива, но мислам дека ако беше, ќе се одречеше од мене. Мама ќе ме натераше да одам во средно училиште, а јас сега ќе бев доктор или нешто слично“.

 

И покрај тоа, Франческа тврди дека нејзиниот татко ја поддржува нејзината кариера на еротската платформа. Таа рече дека тој сака таа да биде успешна. Па, браво тато….

Таа додаде: „Тој секогаш ме поддржуваше во сите мои луди работи“.

 

Франческа ги пренесува своите совети за добивање и справување со славата на интернет во е-книга. Таа на своите 200.000 следбеници на Инстаграм им раскажува како ја снимила операцијата за зголемување на градите пред „The Bachelor“ пред неколку години и ја споделила на интернет.

Но ги извадила имплантите една година подоцна, откако претрпела здравствени проблеми. Таа исто така објави клипови на кои таа го оперира носот.

Штом Франческа може да склопи било каква книга, светот е оди на подобро.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *