Застрашувачката сила на природата

Авторот на видеото нема објаснување како и зошто се случил овој феномен, но силата на природата е страшна!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Scourge напиша:

    Вулканска молња создадена од статички електрицитет на триење на пепел. Морало и да има и нешто што придонело за екстра полнежи во атмосферата.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *