Затоа не треба да гледате многу холивудски филмови на телевизија, ќе почнете да бегате од полиција како да сте роден во Њујорк

Овој го пукна адреналин…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *