Затоа што е викенд, бабата реши да се почести, а дедото ја фати на дело

Како успеал после цел живот во брак со ваква баба да си ја задржи смислата за хумор е вистински феномен.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *