Збунете ја завесата, се спуштив

Секому му се случува ова, но малку поголем е срамот кога си премиер на јавен настап.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Жарко Г. напиша:

    Па, не за џабе овој ИДИОТ е прогласен за трајно неспособен. Само не знам како тоа никој не го гледа и не го советува да се тргне и да се скрие во некоја дупка?
    Резил за државата што ја претставува.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.