„Здраво, ние дојдовме“ – Од неочекувани гости до пријателство кое трае веќе 25 години

Овие слатки лисици живеат во шумата и секое утро жената ги вика да дојдат на доручек. Но сепак мора да признаеме почитуваат приватен простор нели?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *